Rietdekdagen 2011
Op vrijdag 28 januari en zaterdag 29 januari 2011 zijn wij vertegenwoordigd op de Rietdekdagen te Genemuiden. In samenwerking met Conduct biedt van der Heide Bliksembeveiliging een mooi, veilig en voordelig alternatief voor rietendaken: de HVI-kabel. Wij informeren u graag tijdens de Rietdekdagen 2011!
Een pand met een rieten dak is prachtig om te zien. Voor de beveiliging van deze daken tegen bliksem en brand, worden echter vaak hoge en goed zichtbare afstandhouders gebruikt. Dit is nodig om overslag te voorkomen naar de metalen binddraden in het riet. Van der Heide Bliksembeveiliging biedt een mooi en veilig alternatief: de HVI-kabel
Geld besparen
De beveiliging voldoet aan de huidige norm
NEN-EN-IEC 62305 en heeft meerdere voordelen. De HVI-kabel is onderhoudsvriendelijk en heeft geen last van weersomstandigheden. De kosten zijn ongeveer gelijk aan die van een conventionele installatie. Bij vervanging van de rieten kap kan de HVI-kabel gewoon blijven liggen en dat bespaart geld. We hebben al meerdere objecten beveiligd met deze unieke installatie. Het product beveiligt nieuwe rieten daken op een veilige, voordelige en fraaie wijze.
Rietdekdagen 2011
Kettingweg 2 te Genemuiden
Vrijdag 28 januari van 12.00 tot 21.00 uur
Zaterdag 29 januari van 10.00 tot 16.00 uur
Meer informatie
Bert Kats of Lehel Paal, 0511-454040 of bb@vanderheide.nl